Продукція > TDK > VLS252012CX-2R2M
VLS252012CX-2R2M
VLS252012CX-2R2M TDK
nductor_commercial_power_vls252012cx-1_en-1150062.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 2.2uH 1.95A 96mOhms Pwr Circuit Inductor
на замовлення 22623 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук