VLSS5005
VLSS5005 Schneider Electric
VLSS5005
Виробник: Schneider Electric
Description: 500MM LENGTH 5MM SHAFT
Packaging: Box
Type: Shaft
Part Status: Active
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 500MM LENGTH 5MM SHAFT, Packaging: Box, Type: Shaft, Part Status: Active.
Інші пропозиції VLSS5005
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLSS5005 VLSS5005 Виробник : Schneider Electric VLSS5005 Switch Fixings 500mm length 5mm shaft