VMI-R050-5.0-U
VMI-R050-5.0-U Isabellenhuette USA
VMI.pdf
Виробник: Isabellenhuette USA
Description: RES 0.05 OHM 5% 1/2W 0805
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Resistance: 50 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.05 OHM 5% 1/2W 0805, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Resistance: 50 mOhms.