VMP-R180-1.0-U
VMP-R180-1.0-U Isabellenhuette USA
VMP.pdf
Виробник: Isabellenhuette USA
Description: RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.18,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Size / Dimension: 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 180 MOhms
Написати відгук
Description: RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.18,, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 3W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Size / Dimension: 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm), Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 180 MOhms.