VMP-R200-1.0-MA Isabellenhuette USA
VMP_Space.pdf
Виробник: Isabellenhuette USA
Description: RESISTOR - SHUNT, DLA CERT., 200
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±1%
Packaging: Strip
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 200 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RESISTOR - SHUNT, DLA CERT., 200, Power (Watts): 1.5W, Tolerance: ±1%, Packaging: Strip, Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 200 mOhms.