VMS-R500-0.5-PMA Isabellenhuette USA
VMS_Space.pdf
Виробник: Isabellenhuette USA
Description: RESISTOR - SHUNT, DLA CERT., 500
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Strip
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.250" L x 0.120" W (6.35mm x 3.05mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 500 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RESISTOR - SHUNT, DLA CERT., 500, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±0.5%, Packaging: Strip, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.250" L x 0.120" W (6.35mm x 3.05mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 500 mOhms.