Продукція > DIV > VN2406LZ
VN2406LZ DIV
Виробник: DIV
N-канальный ПТ (Vds=240V, Id=0.18A@T=25C, Id=0.11A@T=100C, Rds=6 R@Vgs=10V, P=320mW, -55 to 150C).... Група товару: Транзистори Корпус: TO-92 Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис VN2406LZ DIV