VN40-00635NKFKMF-A Verotronic Technologies Pte Ltd.
Виробник: Verotronic Technologies Pte Ltd.
Description: CBL ASSY 2.92MM JACK TO JACK 25"
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 25.00" (635.00mm)
Style: 2.92mm to 2.92mm
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Cable Type: 14.80mm OD Coaxial Cable
1st Connector: 2.92mm Jack
2nd Connector: 2.92mm Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 40 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY 2.92MM JACK TO JACK 25", Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 25.00" (635.00mm), Style: 2.92mm to 2.92mm, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: 14.80mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: 2.92mm Jack, 2nd Connector: 2.92mm Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 40 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms.