Продукція > CONDUCTRF > VNA18-ENFNF-S24
VNA18-ENFNF-S24
VNA18-ENFNF-S24 ConductRF
da39c9c0d8ee8165b97c6e5332d2279a?AccessKeyId=FB44141FD3D07D0734F0&disposition=0&alloworigin=1
Виробник: ConductRF
Description: COAX CBL 3.5MM TO N-TYPE
Packaging: Bag
Features: Armored Cable, Shielded
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: 3.5mm to N-Type
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: VNA
1st Connector: 3.5mm Jack
2nd Connector: N-Type Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL 3.5MM TO N-TYPE, Packaging: Bag, Features: Armored Cable, Shielded, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: 3.5mm to N-Type, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: VNA, 1st Connector: 3.5mm Jack, 2nd Connector: N-Type Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line).