Продукція > CONDUCTRF > VNA26-E1E1-S48
VNA26-E1E1-S48
VNA26-E1E1-S48 ConductRF
da39c9c0d8ee8165b97c6e5332d2279a?AccessKeyId=FB44141FD3D07D0734F0&disposition=0&alloworigin=1
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY 3.5MM PLUG TO PLUG 4'
Color: Black
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: 3.5mm to 3.5mm
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: VNA
1st Connector: 3.5mm Plug
2nd Connector: 3.5mm Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 26.5 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Description: CBL ASSY 3.5MM PLUG TO PLUG 4', Features: Armored Cable, Shielded, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: 3.5mm to 3.5mm, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: VNA, 1st Connector: 3.5mm Plug, 2nd Connector: 3.5mm Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 26.5 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.