Продукція > CONDUCTRF > VNA26-ENFEF-S24
VNA26-ENFEF-S24
VNA26-ENFEF-S24 ConductRF
da39c9c0d8ee8165b97c6e5332d2279a?AccessKeyId=FB44141FD3D07D0734F0&disposition=0&alloworigin=1
Виробник: ConductRF
Description: COAX CBL 3.5MM TO 3.5MM
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: 3.5mm to 3.5mm
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: VNA
1st Connector: 3.5mm Jack
2nd Connector: 3.5mm Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 26.5 GHz
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL 3.5MM TO 3.5MM, Packaging: Bag, Features: Armored Cable, Shielded, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: 3.5mm to 3.5mm, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: VNA, 1st Connector: 3.5mm Jack, 2nd Connector: 3.5mm Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 26.5 GHz, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line).