Продукція > CONDUCTRF > VNA40-D1D1-S24
VNA40-D1D1-S24
VNA40-D1D1-S24 ConductRF
da39c9c0d8ee8165b97c6e5332d2279a?AccessKeyId=FB44141FD3D07D0734F0&disposition=0&alloworigin=1
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY 2.92MM PLUG TO PLUG 24"
Packaging: Bag
Features: Armored Cable, Shielded
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: 2.92mm to 2.92mm
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: VNA
1st Connector: 2.92mm Plug
2nd Connector: 2.92mm Plug
Frequency - Max: 40 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY 2.92MM PLUG TO PLUG 24", Packaging: Bag, Features: Armored Cable, Shielded, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: 2.92mm to 2.92mm, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: VNA, 1st Connector: 2.92mm Plug, 2nd Connector: 2.92mm Plug, Frequency - Max: 40 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.