Продукція > CONDUCTRF > VNA40-DNFDF-S24
VNA40-DNFDF-S24
VNA40-DNFDF-S24 ConductRF
da39c9c0d8ee8165b97c6e5332d2279a?AccessKeyId=FB44141FD3D07D0734F0&disposition=0&alloworigin=1
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY 2.92MM JACK TO JACK 24"
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: 2.92mm to 2.92mm
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: VNA
1st Connector: 2.92mm Jack
2nd Connector: 2.92mm Jack
Frequency - Max: 40 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY 2.92MM JACK TO JACK 24", Packaging: Bag, Features: Armored Cable, Shielded, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: 2.92mm to 2.92mm, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: VNA, 1st Connector: 2.92mm Jack, 2nd Connector: 2.92mm Jack, Frequency - Max: 40 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms.