VND5E025BK-E
VND5E025BK-E STMicroelectronics
en.CD00248836.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Description: IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO24
Features: Auto Restart
Packaging: Tube
Package / Case: 24-PowerBSOP (0.295", 7.50mm Width)
Output Type: N-Channel
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 2
Interface: On/Off
Switch Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration: High Side
Rds On (Typ): 25mOhm (Max)
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 4.5V ~ 28V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required
Current - Output (Max): 43A
Ratio - Input:Output: 1:1
Supplier Device Package: PowerSSO-24
Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO24, Features: Auto Restart, Packaging: Tube, Package / Case: 24-PowerBSOP (0.295", 7.50mm Width), Output Type: N-Channel, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 2, Interface: On/Off, Switch Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Output Configuration: High Side, Rds On (Typ): 25mOhm (Max), Input Type: Non-Inverting, Voltage - Load: 4.5V ~ 28V, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required, Current - Output (Max): 43A, Ratio - Input:Output: 1:1, Supplier Device Package: PowerSSO-24, Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage.
Інші пропозиції VND5E025BK-E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VND5E025BK-E Виробник : STMicroelectronics cd00248836-1796947.pdf Power Switch ICs - Power Distribution Double Ch High Side 41V 25mOhm 60A