Продукція > ST > VNH3SP30-E
VNH3SP30-E
VNH3SP30-E ST
info-uivnh3sp30.pdf
Виробник: ST
Код виробника: VNH3SP30TR-E RoHS H-Bridge Motor Driver, Iout 30A, Ron 0.045?/leg, 5.5?36V VNH3SP30TR-E Integrated Circuits
кількість в упаковці: 20 шт
на замовлення 17 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис VNH3SP30-E ST
Description: IC MTR DRV 5.5-36V MULTIPWRSO-30, Packaging: Tube, Package / Case: 30-PowerSOP (0.630", 16.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Function: Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage, Current - Output: 30A, Interface: Parallel, PWM, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Output Configuration: Half Bridge (2), Voltage - Supply: 5.5V ~ 36V, Technology: Power MOSFET, Voltage - Load: 5.5V ~ 36V, Supplier Device Package: MultiPowerSO-30, Motor Type - AC, DC: Brushed DC, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Grade: Automotive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VNH3SP30-E Виробник : ST info-uivnh3sp30.pdf Код виробника: VNH3SP30TR-E H-Bridge Motor Driver, Iout 30A, Ron 0.045?/leg, 5.5?36V VNH3SP30TR-E Integrated Circuits
кількість в упаковці: 1000 шт
Кількість Ціна
кількість в упаковці: 1 шт
Мінімальне замовлення: 6
VNH3SP30E Виробник : ST
Packaging: Tube
Package / Case: 30-PowerSOP (0.630", 16.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Function: Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
Current - Output: 30A
Interface: Parallel, PWM
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration: Half Bridge (2)
Voltage - Supply: 5.5V ~ 36V
Technology: Power MOSFET
Voltage - Load: 5.5V ~ 36V