VNN3025033R0JB
VNN3025033R0JB Vishay Sfernice
vn.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: VNN 30X250 33U 5% BO4
Packaging: Bulk
Power (Watts): 22W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 1.299" Dia x 9.843" L (33.00mm x 250.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 450°C
Mounting Feature: Brackets (not included)
Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated
Resistance: 33 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VNN 30X250 33U 5% BO4, Packaging: Bulk, Power (Watts): 22W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 1.299" Dia x 9.843" L (33.00mm x 250.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 450°C, Mounting Feature: Brackets (not included), Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated, Resistance: 33 Ohms.