VNTBV11Z2001SR
VNTBV11Z2001SR Amphenol ICC (Commercial Products)
vntbv11x2001sx.pdf
Виробник: Amphenol ICC (Commercial Products)
Description: VE-NET, 1X1, VERTICAL, UNSEAL, Z
Features: Board Guide
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Header
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 2
Number of Rows: 1
Style: Board to Cable/Wire
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Contact Material: Copper Alloy
Insulation Color: Blue
Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish Thickness - Mating: 5.90µin (0.150µm)
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Contact Length - Post: 0.104" (2.64mm)
Insulation Height: 0.531" (13.50mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Plastic
на замовлення 1190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 170
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VE-NET, 1X1, VERTICAL, UNSEAL, Z, Features: Board Guide, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Header, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 2, Number of Rows: 1, Style: Board to Cable/Wire, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Contact Material: Copper Alloy, Insulation Color: Blue, Pitch - Mating: 0.079" (2.00mm), Contact Finish - Mating: Gold, Contact Finish Thickness - Mating: 5.90µin (0.150µm), Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Contact Length - Post: 0.104" (2.64mm), Insulation Height: 0.531" (13.50mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Plastic.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Features: Board Guide
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Header
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 2
Number of Rows: 1
Style: Board to Cable/Wire
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Termination: Solder
Contact Material: Copper Alloy
Insulation Color: Blue
Contact Finish - Mating: Gold
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square