VP166-B22LY-4N145 Carling Technologies
Виробник: Carling Technologies
Description: PLUG ILLUMINATED
Packaging: Bulk
Voltage: 12V
Type: Incandescent
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Lens Color: Blue, Green
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 1.45" x 0.83" (36.83mm x 21.08mm)
Lens Transparency: Diffused
Panel Cutout Shape: Rectangle
Lens Style: Square with Flat Top
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PLUG ILLUMINATED, Packaging: Bulk, Voltage: 12V, Type: Incandescent, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Lens Color: Blue, Green, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 1.45" x 0.83" (36.83mm x 21.08mm), Lens Transparency: Diffused, Panel Cutout Shape: Rectangle, Lens Style: Square with Flat Top.