VPCT102G330K1GV001E
VPCT102G330K1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
johanson-high-voltage-capacitors_n7wIImE.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: IC
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Capacitance: 33 pF
Написати відгук
Description: IC, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Capacitance: 33 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPCT102G330K1GV001E VPCT102G330K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics johanson-high-voltage-capacitors_n7wIImE.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT HI V 0805 33pF 10% 1KV