VPCT501G5R6C1GV001T Johanson Dielectrics Inc.
high-voltage-mlc-capacitors
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: IC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.25pF
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Capacitance: 5.6 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.25pF, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Capacitance: 5.6 pF.
Інші пропозиції VPCT501G5R6C1GV001T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPCT501G5R6C1GV001T VPCT501G5R6C1GV001T Виробник : Johanson Dielectrics johanson-high-voltage-capacitors_n7wIImE.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT HIV 0805 5.6pF 0.25pF 500V