VPDD202W221K1GF001E
VPDD202W221K1GF001E Johanson Dielectrics Inc.
high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 220PF 2KV X7R 1206
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.18mm x 1.57mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.067" (1.70mm)
Capacitance: 220 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 2KV X7R 1206, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.18mm x 1.57mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.067" (1.70mm), Capacitance: 220 pF.