VPDD501G201K1GV001E
VPDD501G201K1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
VPDR202W471K1GV001E
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: IC
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.17mm x 1.57mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.067" (1.70mm)
Capacitance: 200 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.17mm x 1.57mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.067" (1.70mm), Capacitance: 200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPDD501G201K1GV001E VPDD501G201K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics johanson_high_voltage_capacitors_n7wIImE-3536906.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT HI V 1206 200pF 10% 500V