VPDP502G560J1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: IC
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.185" L x 0.080" W (4.70mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.085" (2.16mm)
Capacitance: 56 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC, Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 5000V (5kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.185" L x 0.080" W (4.70mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.085" (2.16mm), Capacitance: 56 pF.