VPDV102G123J1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: IC
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.140" (3.56mm)
Capacitance: 0.012 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC, Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.140" (3.56mm), Capacitance: 0.012 µF.