VPEF202W103K1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
PdfFile_144996.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: IC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.225" L x 0.255" W (5.72mm x 6.48mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.160" (4.06mm)
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.225" L x 0.255" W (5.72mm x 6.48mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.160" (4.06mm), Capacitance: 10000 pF.