VPEF202W152K1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
PdfFile_223766.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.225" L x 0.200" W (5.72mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.150" (3.81mm)
Capacitance: 1500 pF
Написати відгук
Description: IC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.225" L x 0.200" W (5.72mm x 5.08mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.150" (3.81mm), Capacitance: 1500 pF.