VPFK202W563K1GV001E
VPFK202W563K1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.056UF 2KV X7R 3640
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 3640 (9110 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.360" L x 0.400" W (9.14mm x 10.16mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.200" (5.08mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.056 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.056UF 2KV X7R 3640, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 3640 (9110 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.360" L x 0.400" W (9.14mm x 10.16mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.200" (5.08mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.056 µF.