VPS10-8000-B
VPS10-8000-B Triad Magnetics
VPS10-8000.pdf
Виробник: Triad Magnetics
Description: PWR XFMR LAMINATED 80VA CHAS MT
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 63.50mm L x 58.67mm W
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Laminated Core
Weight: 2.8 lbs (1.3 kg)
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 80VA
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Current - Output (Max): Parallel 16A, Series 8A
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 76.20mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 5V, Series 10V
Center Tap: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 80VA CHAS MT, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 63.50mm L x 58.67mm W, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Laminated Core, Weight: 2.8 lbs (1.3 kg), Termination Style: Solder, Quick Connect, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 80VA, Voltage - Isolation: 4000Vrms, Current - Output (Max): Parallel 16A, Series 8A, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 76.20mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 5V, Series 10V, Center Tap: No.