VPX1PH3UC310
VPX1PH3UC310 Aegis Power Systems
Виробник: Aegis Power Systems
Description: ACDC CNV 12V 3.3V 5V -12V 2X3.3V
Packaging: Bulk
Power (Watts): 310W
Features: PFC
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: 3.3V
Voltage - Output 3: 5V
Voltage - Output 4: -12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 6
Voltage - Isolation: 2000 V
Voltage - Output 5: 3.3V
Voltage - Output 6: 3.3V
Current - Output 1: 18 A
Current - Output 2: 21.2 A
Current - Output 3: 20 A
Current - Output 4: 1 A
Current - Output 5: 3.9 A
Current - Output 6: 1 A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ACDC CNV 12V 3.3V 5V -12V 2X3.3V, Packaging: Bulk, Power (Watts): 310W, Features: PFC, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: 3.3V, Voltage - Output 3: 5V, Voltage - Output 4: -12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 6, Voltage - Isolation: 2000 V, Voltage - Output 5: 3.3V, Voltage - Output 6: 3.3V, Current - Output 1: 18 A, Current - Output 2: 21.2 A, Current - Output 3: 20 A, Current - Output 4: 1 A, Current - Output 5: 3.9 A, Current - Output 6: 1 A.