VPX2703UC1K-SA
VPX2703UC1K-SA Aegis Power Systems
Виробник: Aegis Power Systems
Description: DC-DC POWER SUPPLY, 270VDC INPUT
Power (Watts): 1000W
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 330V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 81.25A, 20A
Voltage - Input (Min): 200V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: 3.3V
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 2000 V
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: DC-DC POWER SUPPLY, 270VDC INPUT, Power (Watts): 1000W, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 330V, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 81.25A, 20A, Voltage - Input (Min): 200V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: 3.3V, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 2000 V.