VPX2703UC500-02
VPX2703UC500-02 Aegis Power Systems
Виробник: Aegis Power Systems
Description: DC-DC POWER SUPPLY, 270VDC INPUT
Power (Watts): 500W
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 330V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 25A, 30.3A, 30A, 1A, 1A, 1A
Voltage - Input (Min): 200V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: 3.3V
Voltage - Output 3: 5V
Voltage - Output 4: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 6
Voltage - Isolation: 2000 V
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: DC-DC POWER SUPPLY, 270VDC INPUT, Power (Watts): 500W, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 330V, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 25A, 30.3A, 30A, 1A, 1A, 1A, Voltage - Input (Min): 200V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: 3.3V, Voltage - Output 3: 5V, Voltage - Output 4: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 6, Voltage - Isolation: 2000 V.