VPX4-50K-120V
VPX4-50K-120V G&G Industrial Lighting
Виробник: G&G Industrial Lighting
Description: LED MOD CL WHT LNR STRP 5000K 4'
Features: IP65, IP66, IP67
Packaging: Box
Color: White, Cool
Size / Dimension: 1127.00mm L x 25.40mm W
Type: LED Module
Configuration: Linear Light Strip, Plug and Play
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 120VAC
Current - Test: 350mA
Lumens/Watt @ Current - Test: 120 lm/W
CCT (K): 5000K
CRI (Color Rendering Index): 85
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 5000lm
Part Status: Active
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Description: LED MOD CL WHT LNR STRP 5000K 4', Features: IP65, IP66, IP67, Packaging: Box, Color: White, Cool, Size / Dimension: 1127.00mm L x 25.40mm W, Type: LED Module, Configuration: Linear Light Strip, Plug and Play, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 120VAC, Current - Test: 350mA, Lumens/Watt @ Current - Test: 120 lm/W, CCT (K): 5000K, CRI (Color Rendering Index): 85, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 5000lm, Part Status: Active.