VR15AT18A650R
VR15AT18A650R KYOCERA AVX
vr15at.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 41V 30A RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 45.1 V
Varistor Voltage (Min): 36.9 V
Varistor Voltage (Typ): 41 V
Maximum AC Volts: 13 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 90 pF @ 1 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 41V 30A RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 30 A, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Energy: 0.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 45.1 V, Varistor Voltage (Min): 36.9 V, Varistor Voltage (Typ): 41 V, Maximum AC Volts: 13 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 90 pF @ 1 MHz.
Інші пропозиції VR15AT18A650R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VR15AT18A650R VR15AT18A650R Виробник : Kyocera AVX vr15at-776469.pdf Varistors 13VAC 18VDC 0.1J 90pF 67V