Продукція > AVX > VR20AS18J390R
VR20AS18J390R
VR20AS18J390R AVX
vras-971549.pdf
Виробник: AVX
Varistors 13VAC 18VDC 1.6J 3100pF 25.5 V 42V
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук