Продукція > VISHAY > VR37000002703FA100
VR37000002703FA100 VISHAY
73.pdf
Виробник: VISHAY
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal glaze; THT; 270kΩ; 500mW; ±1%; 3.5kV; Ø4x9mm
Type of resistor: metal glaze
Mounting: THT
Resistance: 270kΩ
Power: 0.5W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 3.5kV
Body dimensions: Ø4x9mm
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Quantity in set/package: 1000pcs.
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal glaze; THT; 270kΩ; 500mW; ±1%; 3.5kV; Ø4x9mm, Type of resistor: metal glaze, Mounting: THT, Resistance: 270kΩ, Power: 0.5W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 3.5kV, Body dimensions: Ø4x9mm, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Quantity in set/package: 1000pcs..