Продукція > HI-LINK > VRB4812ZP-10WR3
VRB4812ZP-10WR3 HI-LINK
Виробник: HI-LINK
Regulated DC/DC Converter, 10W, 833 mA, Vin 18?72V, Vout 12V, Viso 1500VDC, EFF 84% Zamiennik dla: AM10TW-4812SZ VRB4812ZP-10WR3 HI-LINK DC VRB4812zp-10wr3 HI
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Regulated DC/DC Converter, 10W, 833 mA, Vin 18?72V, Vout 12V, Viso 1500VDC, EFF 84% Zamiennik dla: AM10TW-4812SZ VRB4812ZP-10WR3 HI-LINK DC VRB4812zp-10wr3 HI, кількість в упаковці: 2 шт.