Продукція > MORNSUN > VRF3D24FB-1200WR3
VRF3D24FB-1200WR3 MORNSUN
VRF3D_FB-1200WR3.pdf
Виробник: MORNSUN
DC/DC, 1200W, Вхід: 180-435 VDC, Вихід: 24V/50A, ізоляція 3000VAC, розміри 116.8x61x12.9 мм, -40...+100 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату потужністю понад 60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 1200W, Вхід: 180-435 VDC, Вихід: 24V/50A, ізоляція 3000VAC, розміри 116.8x61x12.9 мм, -40...+100 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату потужністю понад 60 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.