VS8EAPAF70Q
VS8EAPAF70Q Banner Engineering
201958.pdf
Виробник: Banner Engineering
Photoelectric Sensors VS8 Series: Adjustable Field; Range: 5 mm to 70 mm; Input: 10-30 V dc; Output: PNP; 200 mm 4-pin M8 Pigtail QD
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук