VS8EAPLAF70
VS8EAPLAF70 Banner Engineering Corporation
201943.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: VS8 SERIES: LASER ADJUSTABLE FIE
Packaging: Box
Adjustment Type: Adjustable
Sensing Distance: 2.756" (70mm)
Sensing Method: Background Suppression
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Output Configuration: PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 500µs
Ingress Protection: IP67, IEC, NEMA 6P
Cable Length: 78.74" (2m)
Connection Method: Cable
Light Source: Red (655nm)
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VS8 SERIES: LASER ADJUSTABLE FIE, Packaging: Box, Adjustment Type: Adjustable, Sensing Distance: 2.756" (70mm), Sensing Method: Background Suppression, Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Output Configuration: PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 500µs, Ingress Protection: IP67, IEC, NEMA 6P, Cable Length: 78.74" (2m), Connection Method: Cable, Light Source: Red (655nm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VS8EAPLAF70 VS8EAPLAF70 Виробник : Banner Engineering 201958.pdf Photoelectric Sensors VS8 Series: Laser Adjustable Field; Range: 6 mm to 70 mm; Input: 10-30 V dc; Output: PNP; 4-conductor 2 m Cable