VS8EAPLAF70Q
VS8EAPLAF70Q Banner Engineering
201943-3079008.pdf
Виробник: Banner Engineering
Photoelectric Sensors VS8 Series: Laser Adjustable Field; Range: 6 mm to 70 mm; Input: 10-30 V dc; Output: PNP; 200 mm 4-pin M8 Pigtail QD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук