VS8EAPLAF70Q5
VS8EAPLAF70Q5 Banner Engineering
Виробник: Banner Engineering
Banner Engineering VS8 Series: Laser Adjustable Field; Range: 6 mm to 70 mm; Input: 10-30 V dc; Output: PNP; 200 mm 4-pin M12 Pigtail QD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук