VS9ASG-54.000 Raltron Electronics
vcxo_vs9.pdf
Виробник: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 54.000MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Amplitude Control
Type: VCXO
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±80ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 100mA
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Absolute Pull Range (APR): ±80ppm
Frequency: 54 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 54.000MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Amplitude Control, Type: VCXO, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±80ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 100mA, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Absolute Pull Range (APR): ±80ppm, Frequency: 54 MHz, Base Resonator: Crystal.