VSA24-3.3S1R2
VSA24-3.3S1R2 Volgen + Furuno
5W_VSA.pdf
Виробник: Volgen + Furuno
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 4W
Packaging: Tray
Package / Case: 5-SIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 0.28" W x 0.94" H (25.4mm x 7.0mm x 24.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 1.2A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 3.3V
Power (Watts): 4 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 4W, Packaging: Tray, Package / Case: 5-SIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 0.28" W x 0.94" H (25.4mm x 7.0mm x 24.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 1.2A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 3.3V, Power (Watts): 4 W, Number of Outputs: 1.