Продукція > VIRTIUM LLC > VSFB18CC120G-150
VSFB18CC120G-150 Virtium LLC
StorFly%C2%AE%2018_Br.pdf
Виробник: Virtium LLC
Description: SSD 120GB 1.8" MLC SATA III 5V
Packaging: Tray
Size / Dimension: 78.25mm x 54.00mm x 5.00mm
Memory Size: 120GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Form Factor: 1.8"
Part Status: Active
Написати відгук
Description: SSD 120GB 1.8" MLC SATA III 5V, Packaging: Tray, Size / Dimension: 78.25mm x 54.00mm x 5.00mm, Memory Size: 120GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Form Factor: 1.8", Part Status: Active.