Продукція > VIRTIUM LLC > VSFB18CC480G-100
VSFB18CC480G-100 Virtium LLC
StorFly%C2%AE%2018_Br.pdf
Виробник: Virtium LLC
Description: SSD 480GB 1.8" MLC SATA III
Packaging: Tray
Size / Dimension: 78.25mm x 54.00mm x 5.00mm
Memory Size: 480GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Form Factor: 1.8"
Speed - Read: 530MB/s
Speed - Write: 430MB/s
Part Status: Active
Написати відгук
Description: SSD 480GB 1.8" MLC SATA III, Packaging: Tray, Size / Dimension: 78.25mm x 54.00mm x 5.00mm, Memory Size: 480GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Form Factor: 1.8", Speed - Read: 530MB/s, Speed - Write: 430MB/s, Part Status: Active.