Продукція > VIRTIUM LLC > VSFB18PC064G-100
VSFB18PC064G-100
VSFB18PC064G-100 Virtium LLC
Виробник: Virtium LLC
Description: SSD 64GB 1.8" SLC SATA III
Packaging: Tray
Size / Dimension: 78.25mm x 54.00mm x 5.00mm
Memory Size: 64GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Form Factor: 1.8"
Speed - Read: 370MB/s
Speed - Write: 280MB/s
Написати відгук
Description: SSD 64GB 1.8" SLC SATA III, Packaging: Tray, Size / Dimension: 78.25mm x 54.00mm x 5.00mm, Memory Size: 64GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Form Factor: 1.8", Speed - Read: 370MB/s, Speed - Write: 280MB/s, Part Status: Active.