VSFB25CI060G Virtium LLC
StorFly%C2%AE25.pdf
Виробник: Virtium LLC
Description: SSD 60GB 2.5" MLC SATA III 5V
Packaging: Tray
Size / Dimension: 100.50mm x 69.85mm x 5.00mm
Memory Size: 60GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Form Factor: 2.5"
на замовлення 138 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 60GB 2.5" MLC SATA III 5V, Packaging: Tray, Size / Dimension: 100.50mm x 69.85mm x 5.00mm, Memory Size: 60GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Form Factor: 2.5".