VSSR1601102GTF
VSSR1601102GTF Vishay Dale Thin Film
vtsrvssr.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES ARRAY 15 RES 1K OHM 16SSOP
Resistance (Ohms): 1k
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.193" L x 0.154" W (4.90mm x 3.91mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 16-SSOP
Height - Seated (Max): 0.069" (1.76mm)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: RES ARRAY 15 RES 1K OHM 16SSOP, Resistance (Ohms): 1k, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.193" L x 0.154" W (4.90mm x 3.91mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 16-SSOP, Height - Seated (Max): 0.069" (1.76mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 15.