VSSR1601822JUF
VSSR1601822JUF Vishay Dale Thin Film
vtsrvssr.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES ARRAY 15 RES 8.2K OHM 16SSOP
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 8.2k
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.193" L x 0.154" W (4.90mm x 3.91mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 16-SSOP
Height - Seated (Max): 0.069" (1.76mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 15
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 15 RES 8.2K OHM 16SSOP, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 8.2k, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.193" L x 0.154" W (4.90mm x 3.91mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 16-SSOP, Height - Seated (Max): 0.069" (1.76mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 15.
Інші пропозиції VSSR1601822JUF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VSSR1601822JUF VSSR1601822JUF Виробник : Vishay / Thin Film vtsrvssr.pdf Resistor Networks & Arrays 8.2K 5% 16 pin Bus