VSSR1603331JUF
VSSR1603331JUF Vishay / Thin Film
vtsrvssr.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Resistor Networks & Arrays 16pin 330ohms Isol 5%
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 8 RES 330 OHM 16SSOP, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 330, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.193" L x 0.154" W (4.90mm x 3.91mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 16-SSOP, Height - Seated (Max): 0.069" (1.76mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 8.
Інші пропозиції VSSR1603331JUF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VSSR1603331JUF VSSR1603331JUF Виробник : Vishay Dale Thin Film vtsrvssr.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 330 OHM 16SSOP
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 330
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.193" L x 0.154" W (4.90mm x 3.91mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 16-SSOP
Height - Seated (Max): 0.069" (1.76mm)